
USB лампа 5Вт (корпус може бути різних кольорів)
- В наявності 1 од.
- Код: USB лампочка 5вт
140,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
USB лампа 5Вт

Опис
USB-лампочка з кабелем незамінна в домашньому господарстві, на дачі, на риболовлі, під час відпочинку на природі, а також там, де відбуваються часті перебої з електроенергією. Споживана потужність лампи становить 5 Вт. Світловий потік цієї лампи становить 450 Лм, що є еквівалентом лампи розжарювання на 35 Вт.
Довжина USB кабелю становить 1 метр. Також на корпусі лампи є зручне кріплення у формі гачка, яке дасть змогу підвісити лампу в будь-якому зручному місці.
Лампочка прекрасно підходить для використання з ноутбуком, комп'ютером, енергетичними банками, у системах автономного освітлення та з іншими пристроями з USB-портом.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр х висота): | 60 х 93 мм |
|---|---|
| Напруга: | 5 В |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Тип живлення: | USB |
| Кут світлового потоку: | 140° |
| Світловий потік: | 450 Лм |
| Еквівалент: | 35 Вт лампа розжарювання |
| Довжина кабелю: | 1 метр |
| Колір корусу: | жовтий |
| Колір світіння: | білий (6000K) |
| Застосування: | підсвічування робочої поверхні |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Фотон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Основні | |
| Колір світіння | Білий |
| Споживана потужність | 1.2 |
| Напруга | 5 |
| Режим роботи | Статичний |
| Світловий потік | 120 |
| Тип освітлення | Світлодіодна підсвітка |
| Кут свічення | 120 |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія якості: | - У Стандарт |
- Ціна: 140,80 ₴





