влевовправо

30 om (CF 0,5W) ±5% Резистор вивідний (у стрічці)
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 30 om 0.5w
Відправка з 14 червня 20262,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
30 om (CF 0,5 W) ± 5% Резістор вихідний (у стрічці)

| Діаметр, мм: | 3,0 |
| Довжина, мм: | 9,5 |
| Довжина виводів, мм: | 30 |
| Опір: | 27 om |
| Розсіювана потужність: | 0,5 Вт |
| Корпус: | AXIAL |
| Тип резистору: | Вуглецевий вивідний |
| Сфера застосування: |


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chian-Chia |
| Країна виробник | Китай |
| Тип резистора | Резистор постійний |
| Опір | 30 Ом |
| Максимальний допуск опору | 5 % |
| Номінальна потужність | 0.5 Вт |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Форма корпусу | Циліндрична |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Тип струмовивіду | Аксіальний |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 9.5 мм |
| Упаковка | Стрічка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 2,60 ₴
- Спосіб упаковки: Паковання 5000 шт.



