
LED лампа VIDEX ST25e 3W E14 4100K 220V
- Готово до відправки
- Код: VL-ST25e-03144
102 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік


Артикул: VL-ST25e-03144
- Потужність:3 W
- Світловий потік:300 Lm
- Тип цоколя:E 14
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:ST25
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 220-240 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:270°
- Ресурс роботи:20000г
- Максимальна сила струму:28mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:18mm х 52mm
- Вага:15г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:40W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118295718
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Капсула |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 3 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 30 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 210 В |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 270 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Колір світлодіода | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | E14 |
- Ціна: 102 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість в коробці, шт:500





