влевовправо

LED лампа VIDEX A70e 20W E27 3000K 220V
- Під замовлення
- Код: VL-A70e-20273 (24349)
Відправка з 14 червня 2026251 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Артикул:24349
Модель:A70
Мощность:20W
Аналог лампы накаливания:200W
Cветовой поток:2000Lm
Температура света:3000k
Тип цоколя:E27
| Угол рассеивания | 300° | |||
| Ресурс | 40000ч | |||
| Энергоэффективность | 100Lm/W | |||
| Качество света | > 90 Ra | |||
| Класс энергопотребления | A+ | |||
| Гарантия | 2 года | |||
| Напряжение | AC175-250V | |||
| Частота | 50/60Hz | |||
| Сила тока (макс.) | 150mA | |||
| Размер | Ø 70мм х 130мм | |||
| Коэффициент мощности (PF) | 0.6 | |||
| Вес | 80г | |||
| Димминг (регулировка яркости) | нет | |||
| Материал корпуса | Alu+Plast | |||
| Температурный режим | -25°С +50°С | |||
| Штрихкод индивидуальной упаковки | 4820118294568 | |||
| Количество в ящике | 20шт | |||
| Код | VL-A70e-20273 |
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Форма лампочки | Кругова |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Струм споживання | 150 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рефлектор | Ні |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 20 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 300 град. |
| Виробник | Videx |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 200 Вт |
| Колір світлодіода | Білий |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Енергоефективності-ть, Lm/W: | 100 |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Матеріал корпусу | Aluplast |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 PF |
| Марка | videx |
- Ціна: 251 ₴




