влевовправо

LED-лампа VIDEX A60e 8W E27 4100K
- В наявності
- Код: VL-A60e-08274 (23806)
79,40 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Артикул:23806
Модель: A60
Потужність: 8W
Аналог лампи розжарювання: 65W
Світловий потік: 720Lm
Температура света:4100k
Тип цоколя:E27
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Потужність | 8 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Колір світлодіода | Білий |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Цоколь | E27 |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Кругова |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Кут свічення | 300 град. |
| Мінімальна колірна температура | 3900 К |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 112 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 720 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Енергоефективності-ть, Lm/W: | 95 |
| Коефіцієнт потужності | 0.57 PF |
- Ціна: 79,40 ₴





