
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА pygmy LP-32 2W E14 3000K АЛЮМОПЛ.КОРП. A-LP-0584
- В наявності
- Код: A-LP-0584 пигми
91,10 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ПІГМІ LP-32 2W E14 3000K АЛЮМОПЛ.КОРП. A-LP-0584

|
Світлодіодна міні лампа, що володіє світловіддачею більше 80лм/Вт. В електромережу напругою 220В вмикається без додаткових пристроїв. Призначена для використання в компактних світильниках для додаткового освітлення, в різних моделях побутової техніки: швейних машинах, холодильниках та ін. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером;
Артикул:A-LP-0584 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Пігмі Модель:LP-32 Потужність Вт:2 Колірна температура:3000 Світловий потік lm:160 Тип цоколя:E14 Напруга В:175-250 Тип світлодіода SMD Кут розсіювання град:220 Тип колби:Цилиндр Колір скла:Матовий Термін служби ч: 20000 Виробник:ELECTRUM EAN:4895127218508 Кількість в коробі шт:100 A mm:59 B mm:27 |
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E14 |
| Форма лампочки | Свічка |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рефлектор | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 2 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 25 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 200 град. |
| Максимальна колірна температура | 3100 К |
| Виробник | Electrum |
| Колір світлодіода | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 160 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Цоколь лампи | E14 |
- Ціна: 91,10 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість в коробці, шт:100



