
CBB60H 1.0 mkf - 450 VAC (±5%) контакти-клеми, конденсатор для пуску і роботи (30*50 mm)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CBB60H 1uf 450v
44,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
CBB-60 H 1.0 mkf ― 450 VAC (±5%) выв. КЛЕММІ. конденсатор для пуску та роботи (30*50 mm)
призначені для роботи в ланцюгах змінного струму промислової частоти 50/60 Гц.
Зображення слугують тільки для ознайомлення
Див. специфікації продукту
Номінальна напруга 450VAC, 50/60гц
Відхилення ємності, не більш ніж ±5%
Діапазон робочих температур від -40 °C до +105 °C
Діапазон ємностей 1.0 мкФ — 150 мкФ
Корпус Пластиковий ударостійкий
Граничне значення відносної вологості 65% — середньогодова,
85% — максимальне значення упродовж 30 днів
Напруга між виведеннями 2UR, упродовж 5 секунд
Напруга між виведеннями та корпусом 1000VAC + 2UR (впродовж 5 секунд)
Максимально допустиме середньоквадратичне (RMS) значення струму 1.3 In
Ступінь захисту IP20
Виведення як клем або дроти з термоізоляцією
Допустима висота експлуатації 2200 м
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Поліпропілен |
| Ємність конденсатору | 1 мкФ |
| Тип корпусу | Товстоплівковий |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 450 В |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 30 мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| вольтаж | 450 VAC (±5%) |
| висота | 50 mm |
| Ємність | 2 mkf |
| діаметр | 30 mm |
| CBB-60H | Вивідні клеми |
| CBB-60L | Болт кріплення, контактна група-дроти |
| CBB-60 | Контактна група - проводи (гнучкі виводи) |
| Виробник | JYUC |
| Тип конденсатора, | Для роботи і пуску 50Hz. |
| CBB-60М | Болт кріплення +вивідні клеми |
- Ціна: 44,20 ₴




