влевовправо

ТО125-10-12-1 Оптотирістор (10А 1200В)
- Під замовлення
- Код: ТО125-10-12
Відправка з 14 червня 2026187,70 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТО125-10-12 Оптотиристор


| Найменування | ТО(325)125-10-12 Оптотиристор |
| Функціональна група | Оптрон |
| Типорозмір корпусу | ТИ21 |
| Дата випуску | |
| Торгова марка | АО Оптрон, Ставрополь |
| Країна походження | СРСР |
| ТУ | 16-529.933-82 |
| Фактичне маркування | ТО125-10 12 |
| Інтервал робочих температур | від -60 до +45 |
| Відносна вологість | 98% за температури +35 °C |
| Атмосферний тиск | 0.085-0,105 МПа |
| Маса виробу, г. | 18,05 |
| Тип паковання | полиэт.пакет |
| Стан паковання | самопаковання |
| Англійська транскрипція | Optotiristor TO125-10 12 |
| Габаритні розміри L*W*H | 33х35х13 |
| Довжина корпусу | 20 mm |
| Ширина корпусу | 18 mm |
| Висота корпусу | 13 mm |
| Кількість виводів або контактів, шт. | 3 |
| Довжина виводів | 16 mm |
| Цвет изделия | чорний |
| Максимальний прямий (випрямлений за півпериод) струм | 10 А |
| Вихідна напруга | 1200 V |
Тиристор ТО125-10 12 оптронний фланцевого виконання, охолодження повітряне природне або примусове. Призначені для роботи в ланцюгах постійного та змінного струму частотою до 500 Гц. Можуть застосовуватися в електроприводах, різних перетворювачах електроенергії, безконтактній комутаційній апаратурі.
| Основні | |
|---|---|
| Тип тиристора | Оптотиристор |
| Максимальний зворотний струм | 10 А |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна імпульсна напруга в закритому стані | 1200 |
| Країна походження | срср |
- Ціна: 187,70 ₴


