
ЛАМПА СВІТОДІОДНА ПРОМИСЛОВА LP-40 40W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТІКОВИЙ КОРП. A-LP-1082
- Під замовлення
- Код: A-LP-1082
Відправка з 12 травня 2026560,80 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВЕТОДИОДНАЯ ПРОМЫШЛЕННАЯ LP-40 40W E27 4000K АЛЮМОПЛАСТИКОВЫЙ КОРП. A-LP-1082

Світлодіодна промислова лампа з опаловою колбою сферичної форми, що має світловидатність понад 95 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В під'єднуються без додаткових пристроїв. У лампах використовуються стабілізовані IC драйвери та світловипромінювальні модулі на SMD LED.
Промислові лампи придатні для загального освітлення, виробничих, складських, допоміжних приміщень, зокрема з високими стелями (вище 4 м) у складі світильників і без них.
Переваги:
- має тривалий термін експлуатації, який у 25-30 разів більший, ніж у ламп розжарювання;
- у 8 разів економніша за лампи розжарювання й удвічі — люмінесцентні лампи;
- випромінює біле світло з гарним кольоропередаванням (Ra> 80);
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним димером;
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Цоколь | E40 |
| Форма лампочки | Груша |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Потужність | 40 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 350 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 220 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Виробник | Electrum |
| Колір світлодіода | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Форм-фактор: | R120 |
| Цоколь лампи | E 27 |
- Ціна: 560,80 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 20 шт.



