
ЛАМПА СВІТОДІОДНА РЕФЛЕКТОРНА R50 LR-16 6W E14 2700K АЛЮМОПЛ. КОРП. A-LR-1 064
- В наявності
- Код: A-LR-1064
102,20 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВЕТОДИОДНА РЕФЛЕКТОРНА R50 LR-16 6W E14 2700 K АЛЮМОПЛ. КОРП. A-LR-1064

Світлодіодна лампа грибоподібної форми з опаловим розсіювачем, що має світловидатність понад 75 лм/Вт. Призначена для використання у вбудованих світильниках для підсвічування елементів інтер'єру та в світильниках місцевого освітлення, обладнаних патроном Е14. В електромережу напругою 220 В під'єднуються без додаткових пристроїв.
Переваги:
- має тривалий термін експлуатації, який у 30 разів більший, ніж у ламп розжарювання;
- у 7 разів економніша за лампи розжарювання й у 1,5 раза — люмінесцентні лампи;
- випромінює біле світло з гарним кольоропередаванням (Ra> 80);
- світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (150-250 В).
Примітка: лампи не призначені для роботи з електронними димерами;
| Основні | |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рефлектор | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 6 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Тип цоколя | Різьба |
| Кут свічення | 120 град. |
| Виробник | Electrum |
| Максимальна колірна температура | 2800 К |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 460 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-LR-1669 | 4000K нейтральний |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| A-LR-1668 | 2700K теплий |
| ON/OFF times | >20,000 |
- Ціна: 102,20 ₴
- Спосіб упаковки: ящик 100 шт.



