влевовправо

Джерело живлення ELG150-12A (219*63*35.5 mm (L*W*H)) EAGLERISE
- Під замовлення
- Код: ELG150-12A (7938) EAGLERI
Відправка з 14 червня 20261 830 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 12 В 12.5 А потужність 150 Вт.

Вихідна напруга: 12 В
Вихідний струм: 12,5 А
Потужність: 150 Вт.
Ступінь захисту: IP67
Тип корпусу: метал
Норма упаковки: 1шт.
|
Параметры: Розміри: 219 *63 *35.5mm (L*W*H) |
Характеристики
- Термін гарантії 1 рік
- Вихід. напруга, V12VDC
- Потужність споживання, W150
- Тип корпусуметал
- Ступінь захистуIP65
- Вихідний струм, А12.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaglerise |
| Країна виробник | Китай |
| Тип монтажу | Навісний |
| Вихідний струм, не більше | 12.5 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Максимальна вхідна напруга | 250 В |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| ККД, не менше | 95 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічна документація: | завантажити в специфікації |
| Гарантія | 1 рік |
- Ціна: 1 830 ₴


