
150mkf - 200v MJ (M) 18*25 Elite105°C конденсатор електролітичний
- В наявності
- Код: 150mkf - 200v Elite
46,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Конденсатор електролітичний 150мкФ 200В 105°C Elite

Високоякісний алюмінієвий електролітичний конденсатор від відомого виробника Elite. Завдяки розширеному температурному діапазону до 105°C, він ідеально підходить для роботи в ланцюгах фільтрації імпульсних джерел живлення, де спостерігається підвищений нагрів.
Ємність: 150 uF
Напруга: 200 V
Робоча температура: -40...+105 °C
Тип корпусу: Радіальний
Температурний режим: до 105°C (високотемпературна серія, що свідчить про довший термін служби).
Виробник: Elite (серія MJ (M) .
Тип виводів: Радіальні (Radial leads).
Полярність: Полярний (негативний вивід позначений світлою смугою з символом "–").
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 150 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 10 % |
| Номінальна робоча напруга | 200 В |
| Тангенс угла диэлектрических потерь | 0.15 |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 18 мм |
| Термін служби | 5000 годин |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,15 max. при 120Hz, +20°C |
- Ціна: 46,80 ₴

