влевовправо

Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий
- В наявності
- Код: BRT COB 2.4W круглий
28,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий призначений для освітлення або підсвічування в місцях, де необхідна максимальна компактність.
Характеристики
| Назва | Світлодіодний модуль BRT COB 2.4W круглий 6500K, 12В, IP65 білий |
|---|---|
| Світловий потік, Lm | 250 Lm |
| Температура світла | 6500 K |
| Робоча напруга | DC 12V |
| Розмір | 47х30х4 мм |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Клас захисту | IP65 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 2.4 Вт |
| Світловий потік | 106 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Клас стрічки | Економ |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світлодіоди | Epistar |
| Світлова ефективність, lm/W | 88 |
| 1 рік гарантії | преміум якість |
- Ціна: 28,20 ₴






