влевовправо

10000mkf - 100v HC 40*60 SAMWHA, 85°C конденсатор електролітичний
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 10000mkf - 100v HC40-60
Відправка з 18 квітня 2026366,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
10000mkf ― 100v HC 40*60 SAMWHA, 85°C

Серия HC ― электролитические конденсаторы общего применения с жесткими выводами, 85°C
|
Серия HC ― алюминиевые электролитические конденсаторы общего применения с жесткими выводами, 85°C. Производитель SAMWHA.
- расширенный диапазон рабочих напряжений 6,3~500V
|
|
| Основные параметры | Характеристики | ||||||||||||||||||
| Интервал рабочих температур | U,B≤350 : -40 ~ +85°C,U,B >350 : -25 ~ +85°C |
||||||||||||||||||
| Допустимое отклонение емкости | ±20% при 120Hz, 20°C |
||||||||||||||||||
| Ток утечки, max | I=3√CV(μА)(после 5 мин) |
||||||||||||||||||
| Тангенс угла потерь, max (при 120Hz, 20°C) |
|
||||||||||||||||||
| Изменение параметров после 2000ч работы (при номинальное напряжении и 85°C) |
|
||||||||||||||||||
| Сохраняемость (без нагрузки в течение 1000 ч при 85°C) |
|
Габаритные размеры и максимальный ток пульсации
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Високовольтний |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Виробник | Samwha |
| Діаметр | 40 мм |
| Висота | 60 мм |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність конденсатору | 10000 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 100 В |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
| Тангенс кута втрат: | 0,25 max. при 120Hz, +20°C |
- Ціна: 366,10 ₴





