Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димер для монохромної світлодіодної стрічки з ручним керуванням.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу: | 90 х 85 х 45 мм |
|---|---|
| Вихідна напруга: | 12-24 В |
| Вихідний струм: | 30 А |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 360 Вт |
| Струм | 30 А |
| Кількість каналів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| обмін/повернення товару | протягом 14 днів |
| Гарантія: | 12 місяців від виробника |
| Технічний опис | завантажити в специфікації |
- Ціна: 303,20 ₴






