влевовправо

К140УД6 (УД601) (Ni) операційні підсилювачі середньої точності з високим посиленням, малими вхідними струмами
- Під замовлення
- Код: К140УД601
Відправка з 02 травня 202670 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
К1407Д601 (Ni) операційні підсилювачі середньої точності з високим посиленням, малими вхідними струмами

Мікросхеми являють собою операційні підсилювачі середньої точності з високим посиленням, малими вхідними струмами, внутрішньою частотною корекцією та захистом виходу від короткого замикання.
Корпус К1407Д6 типу 301.8-2, маса не більш ніж 1,3 г, КР140786 типу 201.14-1 маса не більш ніж 1,1 г, КР14072608 типу 2101.8-1.
| Найменування | K14078601А Мікросхема |
| Функціональна група | Інтегральна |
| Функціональний тип | операційний підсилювач |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | 3108.8-8.01 |
| Дата випуску | 01.01.1994 0:00:00 |
| Торгова марка | Завод Квазар-ІС, Київ |
| Країна походження | УКРАИНА |
| ТУ | АЕЯР.431130.171 ТУ |
| Тип приймання | "5" |
| Мінімальний термін зберігання, років | 25 |
| Робоче положення | будь-яка |
| Стан паковання | самопаковання |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 9х25 |
| Висота корпусу | 5 mm |
| Кількість виводів або контактів | 8 |
| Довжина виводів | 20 mm |
| Маса виробу, г. | 1 |
| Транслітерація | Microcircuit K140UD6081А |
| Інтервал робочих температур | від -60 до +125 °C |
| Напруга живлення | ±15 V±10% |
| Споживаний струм | не більш ніж 4,5 mA |
Мікросхема 14072601А являє собою операційний підсилювач середньої точності з транзиссторами на вході з надвисоким посиленням, з малими вхідними струмами, з внутрішньою частотною корекцією та схемою захисту виходу від короткого замикання. Містить 45 інтегрованих елементів. Корпус типу 3108.8-8.01.
| Основні | |
|---|---|
| Виконання мікросхеми | Напівпровідникове |
| Тип корпусу | DIP |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Квазар-ІС |
| Тип мікросхеми | Операційний підсилювач |
| Режим роботи підсилювача | З |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 70 ₴


УКРАИНА