влевовправо

10000mkf - 63v <Audio Hi-Fi> конденсатор електролітичний <AM> 35 * 60 SAMWHA, 85 ° C
- Немає в наявності
- Код: 10000mkf - 63v Audio Hi-F
234,90 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
10000mkf ― 63v
Электролит 35*60 SAMWHA, 85°C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Ємність конденсатору | 10000 мкФ |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Тип ємності | Постійна |
| Номінальна робоча напруга | 63 В |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Виробник: | SAMWHA |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+85°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,25 max. при 120Hz, +20°C |
- Ціна: 234,90 ₴





