влевовправо

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Светодиод 5 мм. FYL-5042 PGC (520nm, яскраво-зелений, прозорий), 100° FORYARD
з великим кутом розсіювання

| Розміри (голова) (д*в), мм: | 5*5,35 |
| Тип: | FYL-5042 PGC |
| Кількість виводів: | 2 |
| Колір випромінювання: | яскраво-зелений |
| Довжина хвилі: | 520nm |
| Яскравість світіння: | 2500-3500 мКд |
| Тип лінзи: | прозорий |
| Робоча напруга: | 3,2-3,8V |
| Робочий струм: | 20-25мА |
| Угол свечения°: | 90-100° |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Додаткові дані: | Вихідний світлодіод |
| Сфера застосування: | Освітлення фасадів будівель; підсвічування дорожніх знаків, декоративне оформлення інтер'єру або рекламних конструкцій |
| Паковання: | 500 шт. |
Температура паяння виводів: 230 °C упродовж 5 сек
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип діода | Світлодіод |
| Максимальна постійна зворотна напруга | 5 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | foryard |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 7,30 ₴
- Спосіб упаковки: Пакет поліетиленовий 500 шт.




