влевовправо

33mkf - 35v (mini size) висота 7mm SX 6.3*7 CapXon, 85°C конденсатор електролітичний
- Готово до відправки
- Код: 33mkf - 50v SM>6,3*7
2,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
3,3mkf - 50v SX 4*7 CapXon, 85°C
Изображения служат только для ознакомления
См. спецификации продукта
Срок службы конденсатора в зависимости от температуры
| Температура | время работы | при 24 ч эксплуатации | при 8 ч эксплуатации |
| при 50оС | 60,000 часов | 7 лет | 20 лет |
| при 30оС | 200,000 часов | 30 лет | 86 лет |
| Размеры (ØДиаметр * Высота), мм: | 4 * 7 |
| Объем, мл: | |
| Вес, г.: | |
| Тип клемм: | радиальные выводы |
| Емкость: | 3.3 mkf |
| Номинальное напряжение: | 50 В |
| Максимальное постоянное напряжение: | |
| Максимальное пиковое напряжение: | |
| Максимальная рабочая температура: | 85°C |
| Минимальная рабочая температура: | -25°C |
| Дополнительные данные: |
высокая надежность;
устойчив к большим пульсациям тока;
подходит для сглаживающих фильтров, для инверторов общего применения и цепей управления
|
| Сфера применения: | |
| Заводская упаковка: | 1000 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samwha |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Тип ємності | Постійна |
| Ємність конденсатору | 33 мкФ |
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 6.3 мм |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+105°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,25 max. при 120Hz, +20°C |
- Ціна: 2,80 ₴



