влевовправо

4700mkf - 35v GS 18*35,5 Capxon, 85°C конденсатор електролітичний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4700mkf - 35v GS 18*35,5
34,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
4700mkf ― 35v GS 18*35,5 Capxon, 85°C

Зображення слугують тільки для ознайомлення
Див. специфікації продукту
Термін експлуатації конденсатора залежно від температури
| Температура | час роботи | за 24 год експлуатації | за 8 год експлуатації |
| за 50 °C | 60,000 годин | 7 років | 20 років |
| за 30 °C | 200,000 годин | 30 років | 86 років |
| Розміри (Ø Діаметр * Висота), мм: | 18 * 35,5 |
| Об'єм, мл: | |
| Вага, г: | |
| Тип клем: | радіальні висновки |
| Місткість: | 4700 mkf |
| Номінальна напруга: | 35 В |
| Максимальна напруга: | |
| Максимальна пікова напруга: | |
| Максимальна робоча температура: | 85°C |
| Мінімальна робоча температура: | -25°C |
| Додаткові дані: |
висока надійність; стійкий до великих пульсацій струму; підходить для згладжувальних фільтрів, для інверторів загального застосування та ланцюгів керування |
| Сфера застосування: | |
| Заводське паковання: | 100 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Мінімальний допуск емкості | 5 % |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Тип діелектрика | Електроліт |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Максимальний допуск емкості | 20 % |
| Виробник | CapXon |
| Діаметр | 18 мм |
| Висота | 35 мм |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Тип корпусу | Металофольгірований |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність конденсатору | 4700 мкФ |
| Номінальна робоча напруга | 35 В |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Допустиме відхилення ємності: | ±20% при 120 hz, +20°C |
| Інтервал робочих температур: | -25°C ~+105°C |
| Тангенс кута втрат: | 0,25 max. при 120Hz, +20°C |
| Технічний опис: | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 34,50 ₴




