Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димер для монохромної світлодіодної стрічки з ручним керуванням.

Технічні характеристики
| Розміри корпусу: | 90 х 60 х 50 мм |
|---|---|
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Вихідний струм: | 8 А |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість каналів | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 96 Вт |
| Струм | 8 А |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Механічне |
| Регулювання | Пам'ять останньої налаштування |
| Користувальницькі характеристики | |
| обмін/повернення товару | протягом 14 днів |
| Гарантія: | 12 місяців від виробника |
| Технічний опис | завантажити в специфікації |
- Ціна: 172,60 ₴





