влевовправо

Блок живлення пластиковий FT-12V-2.5A (12V 30W)
- Немає в наявності
- Код: FT-12-30W
164,20 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер 30W, вихідна напруга 12 V, вихідний струм 2,5A, пластиковий корпус

| Розміри (д*ш*в), мм: | 67*40*25 |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 12В |
| Індекс захисту: | IP33 |
| Вихідний струм: | 2.5A/м |
| Потужність: | 30 Вт |
| Робоча температура: | -10° до 50°C |
| Сфера застосування: | Для світлодіодної стрічки, для RGB контролера/підсилювача тощо. |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 11 В |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Мінімальна вихідна потужність | 24 Вт |
- Ціна: 164,20 ₴


