влевовправо

Блок живлення 500W-IP20 12V (243х125х66мм) (L*W*H)
- В наявності
- Код: FT-250-12 Slim Premium
844,60 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Блок живлення 500W-IP20 12V (243х125х66мм) (L*W*H)

Характеристики
Напруга:12 V
Гарантія:1 рік
Країна виробник:Китай
Сила струму:41,6 А
Вологозахист:IP20
Розмір:243х125х66 мм
Потужність:500 Вт
Матеріал корпусу:Метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 5 А |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 844,60 ₴
- Спосіб упаковки: 0.4Kg; 32pcs/13.8Kg/0.56CUFT


