
820mkf-6,3v ПОЛІМЕРНІ електролітичні конденсатори FB 8*12 SAMWHA
- В наявності
- Код: 820-6.3 FB 8-12
16,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
820mkf-6,3v ПОЛІМЕРНІ 8*12
FB Полімерні конденсатори радіального типу з гнучкими виведеннями (ultra low ESR) ISO- 9001
З'явившись порівняно недавно, тверді полімерні електроліти вже послугували основою для створення нових електрохімічних пристроїв, що характеризуються браком рідкого агресивного електроліту, зменшеними масогабаритними характеристиками, високим ступенем надійності та екологічної безпеки. Велика кількість досліджень, що ведуться в області ТПЕ та хімічно модифікованих електродів науковими групами всього світу, обіцяє отримання в найближче майбутнє нових революційних результатів у енергетиці, створення нових типів оптоелектроножних і логічних комп'ютерних пристроїв, біомедичних мікросенсорних систем.
Дедалі більше, топові та не дуже, виробники материнських плат застосовують у ланцюгах живлення процесорів новий тип електролітів, тому що PSA (Polymer Solid Aluminum) — алюмінієві електролітичні конденсатори з твердим полімерним електролітом.
Переваги основні озвучені:
- ультранизький ESR
― практично повністю немає будь-якої залежності від зовнішньої температури
― наддовгий термін експлуатації
— дуже високі значення допустимих струмів пульсацій за набагато меншої місткості, якщо порівнювати з традиційними електролітами LowESR, що застосовуються в ланцюзі живлення ядра процесора.
— можливість замінювати кілька штук традиційних електролітів одним таким електролітом PSA.
У ремонті комп'ютер із такою несправністю: самопродуктивні аперіодичні перезавантаження. У системному журналі Windows запису немає. Всі деталі на материнській платі на вигляд цілі: немає конденсаторів, що здулися, і транзисторів зі слідами перегрівання. Для пошуку причини перезавантажень зроблена заміна всього заліза: від блока живлення до пам'яті. Але на перезавантаження це не вплинуло, отже, проблема в материнській платі.
Найбільш часто виникає несправність материнських плат — це висихання електролітичних конденсаторів. Зазвичай водночас вони здуваються й несправність легко визначити. Високий конденсатор втрачає свої властивості та материнська плата починає характерно глючити. Погіршується фільтрація живильних напруг, вони можуть просякати, що призводить до нестабільної роботи та перезавантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 12 мм |
| Тип діелектрика | Органічний полімер |
| Тип конденсатора | Низьковольтний |
| Виробник | Samwha |
| Діаметр | 8 мм |
| Номінальна робоча напруга | 6.3 В |
| Максимальна робоча температура | 105 град. |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Ємність конденсатору | 820 мкФ |
| Тип ємності | Постійна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Низький ESR, | тримають дуже високий струм пульсацій |
| Застосування | для заміни конденсаторів відеокарти комп'ютера |
| Data sheet | Завантажити PDF в специфікації |
| Основні переваги: | ультранизький імпеданс на високих частотах |
| Інтервал робочих температур | -55~ +105 C |
- Ціна: 16,40 ₴
- Спосіб упаковки: 250 шт.




