Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
RF-тип, взаємодіє з контролером SR-2501
Технічні характеристики
| Розміри пульта: | 134 х 44 х 6,5 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 12 В |
| Вихідна напруга: | 12 В/канал |
| Вихідний струм: | 4 channels x 5A |
|
Кількість під'єднуваної стрічки на один канал: |
5 м 5050 60LED/m 10 м 3528 60LED/m |
| Радіус дії: | до 100 м |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити в специфікації |
| обмін/повернення товару | протягом 14 днів |
| Гарантія: | 12 місяців від виробника |
| Виробник: | SUNRICHER |
- Ціна: 746,30 ₴


Відправка з 07 травня 2026