
Лампа світлодіодна пігмі С10 1,7W E14 4000K склян. корп. 18-0193
- В наявності 1 од.
- Код: 18-0193 пигми
65 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА ПІГМІ С10 1,7W E14 4000K СКЛЯН. КОРП. 18-0193
Світлодіодна міні лампа зі світловіддачею понад 88 лм/Вт. В електромережу напругою 220В вмикається без додаткових пристроїв. Призначена для використання в компактних світильниках для додаткового освітлення, в різних моделях побутової техніки: швейних машинах, холодильниках та ін.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним димером.

|
Артикул:18-0193 Група:Лампи Підгрупа:Світлодіодні лампи Ознака:Пігмі Модель: С10 Потужність Вт:1,7 Колірна температура:4000 Світловий потік lm:150 Тип цоколя:E14 Напруга В:220-240 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:180 Тип колби:Циліндрична Колір скла:Опал Термін служби ч:15000 Виробник:ELM EAN:4895127229412 Кількість в коробі шт:500 A mm:59 B mm:25 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELM |
| Країна виробник | Китай |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 1.7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 20 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Мінімальна робоча напруга | 200 В |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 180 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колір світлодіода | Білий |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4000 К |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 150 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | E14 |
- Ціна: 65 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість у коробці шт.: 100



