влевовправо

Импульсный драйвер светодиода LD 1x3W 12V
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LD 1x3W 12V
92,10 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драйвер для подключения одного трехватного светодиода, рабочее напряжение 12В.
Технические характеристики
| Производитель: | Foton |
|---|---|
| Размеры: | 17 х 10 х 29 мм |
| Входное напряжение: | 11-13 В |
| Выходное напряжение: | 3,3-3,5 В |
| Выходной ток: | 750 мА |
| Рабочая температура: | -40° до 85°C |
* Характеристики и комплектация товара могут быть изменены производителем без уведомления
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Foton |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 92,10 ₴
- Можливості поставок: 10 шт./день
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка, з інструкцією по застосуванню унікальних


