влевовправо

Герметичний блок живлення FT-45-12WP. 45W
- В наявності
- Код: FT-45-12WP Foton
445,80 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 45 Вт, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 3,75 А. Не потребує обдування

Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Тип блока живлення: | імпульсний |
| Розміри корпусу: | 217 х 30 х 20 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Вихідний струм: | 3,75 А |
| Потужність: | 45 Вт |
| Типи захисту: | захист від короткого замикання, захист від перегрівання, захист від перевантаження |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вихідний струм, не більше | 3.75 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Виробник | Фотон |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 2 |
- Ціна: 445,80 ₴



