влевовправо

Герметичний блок живлення FT-30-12WP 30W
- Немає в наявності
- Код: FT-30-12WP
375,40 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 30 Вт, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 2,5 А. Не потребує обдування

Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Тип блока живлення: | імпульсний |
| Розміри корпусу: | 200 х 32 х 20 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Вихідний струм: | 2,5 А |
| Потужність: | 30 Вт |
| Типи захисту: | захист від короткого замикання, захист від перегрівання, захист від перевантаження |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 210 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Виробник | Rishang |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Вихідний струм, не більше | 2.5 А |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 375,40 ₴



