влевовправо

Герметичний блок живлення FT-20-12WP. 20W
- В наявності
- Код: FT-20-12WP Foton
328,50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметичний блок живлення 20 Вт, вихідна напруга 12 В, вихідний струм 1,5 А. Не потребує обдування

Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Тип блока живлення: | імпульсний |
| Розміри корпусу: | 161 х 21 х 29 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 12 В |
| Вихідний струм: | 1,5 А |
| Потужність: | 20 Вт |
| Типи захисту: | захист від короткого замикання, захист від перегрівання, захист від перевантаження |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 12 В |
| Виробник | Foton |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Вихідний струм, не більше | 1.67 А |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 328,50 ₴



