
Блок живлення пластиковий FT-10-5PL (5V 2A =10W)
- В наявності 1 од.
- Код: FT-10-5V 2A
145,50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий адаптер 10W, вихідна напруга 5V, вихідний струм 2A, пластиковий корпус

| Розміри (д*ш*в), мм: | 67*40*20 |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 5В |
| Індекс захисту: | IP33 |
| Вихідний струм: | 2A/м |
| Потужність: | 10Вт |
| Робоча температура: | -10° до 50°C |
| Сфера застосування: |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 4.7 В |
| Максимальна вхідна напруга | 5.2 В |
| Вихідна потужність | 10 Вт |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Стан | Новий |
- Ціна: 145,50 ₴

