
Блок живлення SLIM MTK-48-12V 12В 4А 48Вт SLIM (290×20×22 мм)
- В наявності
- Код: MTK-48-12
368,40 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Герметичний блок живлення 12 В 4.0 А потужність 48 Вт. Не требует обдува
|
Опис
На виході цього БЖ постійна напруга 12 вольт вихідним струмом у цього блока живлення 4 Ампери. Блок живлення має вбудований захист від перевантаження мережі, стрибків напруги, короткого замикання та підвищеного перегрівання, що дає змогу без проблем безпечно експлуатувати його в українській електричній мережі. Герметичний (пилосо- та вологозахищений) алюмінієвий корпус забезпечує не тільки надійна пило-вологозахист, але також слугує і прекрасним радіатором для відведення тепла від блока живлення, що важливо для коректної та довговічної роботи пристрою. Технічні характеристики
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип монтажу | Навісний |
| Мінімальна вхідна напруга | 90 В |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від перевантаження | Так |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Виробник | Mean Well |
| Тип стабілізації | По струму |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Вихідна потужність | 35 Вт |
| Вихідний струм, не більше | 3 А |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний опис | завантажити в специфікації PDF |
| Гарантія | 2 рік |
- Ціна: 368,40 ₴


