Продавец CAR-LED. Радіокомпоненти.та LED освітлення. развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1686 отзывов
Акційна ціна алюмінієвого профілю для LEDових стрічок!Придбати

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення і повідомлення в чаті, оскільки за її графіком вихідний день

Електронні радіокомпоненти. LED освітлення для оселі, офісу та автомобіля
+380937037979
+380679794103
+380996484568
Корзина

Підключаємо світлодіодну стрічку

 

Підключаємо світлодіодну стрічку

RGB-LED-Flex-Strip-Light-BOT-LS5050-60-.jpg

Ринок LED-обладнання з кожним днем ​​збільшує свої обороти. Ніхто і не міг уявити, що буде існувати така різноманітність світлодіодної продукції. На сьогоднішній момент існує більше тисячі найменувань, що відрізняються один від одного характеристиками, навіть якщо на вигляд вони однакові. Якщо раніше з лампами розжарювання не виникало проблем з підключенням, то зі світлодіодною продукцією може виникнути труднощі, з якими ми постараємося розібратися. Зупинимося на світлодіодній стрічці.

В теорії (якщо Ви вивчали курс фізики) існує два типи підключення:

- послідовне підключення;

- паралельне підключення.

При послідовному підключенні джерела світла збільшується напруга живлення. Сила струму залишається постійною в усіх провідниках. При підключенні в паралельну ланцюжок напруга живлення не збільшується, але збільшується сила струму, тобто споживана потужність джерела світла.

Світлодіоди у світлодіодної стрічки включені за схемою паралельного підключення для того, щоб напруга живлення було постійним, а збільшувалася лише величина споживаної потужності взятого відрізка стрічки. Стандартна напруга живлення світлодіодним стрічки - 12 В, 24 В. Відповідно, виходячи з характеристик світлодіодної стрічки, підбирається джерело живлення. Не забувайте враховувати запас блоку живлення (+ 20% до розрахункової потужності джерела світла).

Розглянемо схеми підключення світлодіодної стрічки. Отже, для початку виберемо одноколірну - білого, теплого білого, холодного, червоного, синього, жовтого, зеленого або рожевого світіння. Ультрафіолетова та інфрачервона світлодіодна стрічка теж підійдуть. Голову ламати не потрібно і стрибати вище голови сусіда теж. Потрібні світлодіодна стрічка, блок живлення і розуміння відмінності вхідної напруги (220 В) від стабільного вихідної напруги (12 В, 24 В).

1.PNG

 

За такою схемою бажано підключати до 5 метрів світлодіодної стрічки. Понад цього значення можливо нерівномірний розподіл світлового потоку. Тому, якщо потрібно підключити понад п'ять метрів світлодіодної стрічки, Вам допоможе наступна схема!

2.png

Напруга живлення в даному випадку залишається незмінною. Лише зростає споживана потужність світлодіодної стрічки, не знижуючи при цьому її яскравість. Головне - не забудьте правильно підібрати джерело живлення!

Трохи складніше підключити багатобарвну (RGB) стрічку. Збільшується кількість необхідного обладнання та час на підключення. Так само, можна включити сюди пункт матеріальних витрат.

Для підключення світлодіодної RGB стрічки нам будуть потрібні джерело живлення, RGB стрічка, RGB контролер, RGB підсилювач (в разі підключення понад 5 метрів стрічки). Послідовність включення до п'яти метрів світлодіодної стрічки приведена на малюнку нижче.

4.PNG

 

Якщо потрібно підключити понад п'ять метрів стрічки, то в схему додатково вводиться RGB підсилювач. Напруга до нього може підводиться або від основного джерела живлення, або від окремо взятого.

5.PNG

 

Схема подключения світлодіодної RGB стрічки із живленням на кожний RGB підсилювач приведена нижче.

6.PNG

 

Заплутатися в сполучних контактах світлодіодної RGB стрічки не вийде. Кожен з чотирьох контактів (крім одного - чорного або жовтого) має колір, який відповідає кольору керованих світлодіодів. Чорний (жовтий) з'єднувальний провід підключається до плюсового виводу RGB контролера. Не плутайте його з мінусовим виводом джерела живлення!

Як бачите, нічого складного у підключенні світлодіодної стрічки немає, якщо приділити прочитанню супутнього матеріалу зовсім небагато часу!

Вдалих Вам дизайнерських рішень!

 

 

 

Другие статьи