LED лампи Videx призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. Серія Filament - безмежні
можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та
неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна
використовувати і для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих
смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і
забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Лампа дімерна (працює з регулятором напруги)
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Регулюється напруга
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-A60FMD-07274
- Потужність:7W
- Світловий потік:700Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Гарантійний термін:3 роки
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- оргова марка:VIDEX
- Формфактор:А60
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:54mA
- Коефіцієнт потужності:0.58
- Розміри:60mm х 102mm
- Вага:40г
- Матеріал корпусу:Скло напівматове
- Аналог лампи розжарювання:60W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Можливість зміни яскравості:Так
- Штрих-код:4820118295305
- Кількість у коробі:20шт
Цветовая температура (К) в сравнении с некоторыми источниками света:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Груша |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 7 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 75 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Ток потребления | 67 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 700 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm | 800 |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 100 |
- Цена: 99 ₴



Отправка с 11 мая 2026