влевовправо

Лампа Gauss Black LED MR16 GU5.3 5W 4100K (art 101505205)
- В наличии 1 ед.
- Код: 101505205
93,40 ₴
+380 (67) 979-41-03
Kyivstar Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа Gauss Black LED MR16 GU5.3 5W 4100K (art 101505205)

Рефлекторні світлодіодні лампи, светоотдачі 90 л / Вт.
Придатні для використання в світильниках локального освітлення та в точкових вбудованих світильниках. Область застосування - освітлення робочих місць і підсвітка елементів інтер'єру живих і офісних приміщень.
Основні переваги: тривалий термін служби та висока економічність.
Примітка: лампи непередбачені для роботи з електронними димерами;
|
5 Вт Тип: MR16 Цоколь: GU5.3 Можливість: 5 Вт Температура кольору: 4100K Світовий поток, Лм: 530 Робоче напруження: 150-265В Розміри: 50х50мм Час роботи, ч: 35 000 Аналог галогенової лампи: 50 Вт Форма: MR16 Кількість в упаковці: 1/10 Гарантія: 5 років Світловий пучок: 120 ° Степень захисту: IP20 Кліматичне виконавство: U3 Коефіцієнт пульсацій: <5% |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Груша |
| Срок службы ламп | 25000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 180 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Да |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 50 Вт |
| Минимальная цветовая температура | 4100 К |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 120 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цоколь | GU5.3 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Gauss |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 630 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Молочный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| EAN: | 101505207 |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
| Марка | gauss |
- Цена: 93,40 ₴




