
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА (BIOM) G9-5W-2508-220 (AC220) КЕРАМ. КОРП. 450Lm
- Под заказ
- Код: G9-5W-2508-220
Отправка с 10 мая 202688,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА G9-5W-2508-220 (AC220) КЕРАМ. КОРП. 450Lm

|
Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт. В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв. Призначена для використання в світильниках та люстрах з цоколем G9 для декоративної підсвітки. Переваги: - володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання; - в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп; - випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80); - світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення. Примітка: лампа не призначена для роботы з електронним диммером; Примечание: лампа не предназначена для работы с электронным диммером;
Артикул: A-LC-1896 Група: Лампи Підгрупа: Лампи світлодіодні (LED) Ознака: Капсула Потужність Вт: 5 Колірна температура: 4000 Тип цоколя: G9 Світловий потік lm: 450 Напруга В: 220-240 Тип колби: Капсула Колір скла: Прозоре Тип світлодіода SMD Кут розсіювання град: 300 Виробник: BIOM A mm:52 B mm:15 Термін служби ч: 20000 |

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 2 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 45 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Biom |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 360 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Прозрачный |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Пользовательские характеристики | |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 88,60 ₴


