влевовправо

П701 ТО-3 транзистор кремнієвий підсилювальний NPN (0,5 А 40В) 10W
- В наявності
- Код: П701
46,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
П701 ТО-3 транзистор кремнієвий NPN (0,5 А 40 В) 10W
Корпус:

| Найменування | П701 ТО-3 Транзистор |
| Функціональний тип | біполярний |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | КТ-9 |
| Структура | n-p-n |
| Дата випуску | от 1987 |
| Торгова марка | Мікропроцесор (КВАЗАР) |
| Країна походження | СРСР |
| ТУ | 0.005.007 ТУ |
| Тип приймання | "1" |
| Матеріал корпусу | металостекскований |
| Тип виведення | жорсткий |
| Робоче положення | будь-яка |
| Фактичне маркування | П701 |
| Тип паковання | полиэт.пакет |
| Стан паковання | самопаковання |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 20х20х20 |
| Висота корпусу | 10 mm |
| Довжина виводів | 10 mm |
| Маса виробу, г. | 12 |
| Англійська транскрипція | Transistor P701 |
| Макс. допустима напруга колектор-база | 40 V |
| Макс. допустима напруга колектор-емітер | 40 V |
| Макс. допустима напруга еммітер-база | 2 V |
| Макс. допустимий постійний струм колектора | 0,5 A |
| Максимальна потужність розсіювання | 10 W |
| Максимальний зворотний струм, Iобр | 100 µA |
| Статичний коефіцієнт передавання струму | 10-40 |
Транзистор П701 біполярний, кремнієвий, сплавно-дифузійний структури n-p-n посилений низькочастотний. Призначений для застосування в підсилювачах і генераторах радіоелектронний пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Матеріал корпусу | Металокераміка |
| Тип транзистора | Біполярний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Дискретне |
| Країна походження | СРСР |
- Ціна: 46,10 ₴


