
Д132-50-12 силовий діод (прямий) кремнієвий дифузний (50A 1200V)
- В наявності
- Код: Д132-50-12
239,50 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Д132-50-12 силовий діод кремнієвий дифузійний (50A 1200V)

| Найменування | Д132-50-12 Діод |
| Функціональна група | Діод силовий |
| Функціональний тип | прилад штирового поповнення |
| Англійська транскрипція | D132-50-12 |
| Тип виведення | жорсткий |
| Конструктивне виготовлення | штировий |
| Полярність | пряма |
| Метод монтажа | В охолоджувач |
| Робоче положення | будь-яка |
| Дата випуску | .2005-2010 |
| Торгова марка | No trademark |
| Кліматичне виготовлення | УХЛ 2.1 |
| Маса виробу, г. | 18,78 |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Стан паковання | самопаковання |
| Інтервал робочих температур | от -50 до +150 |
| Рекомендовані охолоджувачі | ОP331 |
| Габаритні розміри L*W*H | 38х20 |
| Установлювальні розміри | М8 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Функціональні аналоги | Д232-50-12 |
| Робоча частота | 1,5 kHz |
| При I пр. | 50 А |
| Максимальна імпульсна зворотна напруга | 1200 V |
| Максимальна пряма напруга | 1,35 V |
Д132-50-12 Діод — кремнієвий дифузійний. Призначений для роботи в ланцюгах статичних перетворювачів електроенергії постійного та змінного струмів на частотах до 1,5 кГц. Випускаються в металосткельному корпусі з жорстким виведенням. У діодів прямої полярності анодом є корпус, зворотної полярності — жорсткий висновок. Середній прямий струм — 50 А. Повторювальна імпульсна зворотна напруга — 1200 В. Охолодження повітряне природне або примусове. Розшифрування: Д — діод випрямляч, 1 — порядковий номер модифікації конструкції, 3 — позначення діаметра корпусу діода, 2 — позначення конструктивного виконання корпусу діода, 50 — максимально допустимий середній струм у відкритому стані, А, 12 — клас за зворотною повторюваною напругою. Діод прямий полярності.
| Основні | |
|---|---|
| Тип діода | Випрямляч |
| Призначення діода | Випрямний |
| Матеріал виготовлення | Кремній |
| Максимальна постійна зворотна напруга | 1200 В |
| Максимальний зворотний струм | 50 мкА |
| Стан | Новий |
- Ціна: 239,50 ₴

