влевовправо

КТ803А транзистор кремнієвий NPN (10А 60В) 60W
- Немає в наявності
- Код: КТ803А
101 ₴
+380 (67) 979-41-03
Viber WhatsApp Telegram
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
КТ803А транзистор NPN (10 А 60 В) 60 W
| Найменування | КТ803А Транзистор |
| Функціональний тип | біполярний |
| Типорозмір корпусу вітчизняний | КТЮ-3-20 |
| Структура | n-p-n |
| Дата випуску | 01.01.1991 |
| Торгова марка | АО Іскра, Ульяновськ |
| Країна походження | СРСР |
| ТУ | 3.365.206 ТУ |
| Тип приймання | "1" |
| Матеріал корпусу | металостекскований |
| Тип виведення | жорсткий |
| Покриття виводів або контактів | Ni |
| Робоче положення | будь-яка |
| Кліматичне виготовлення | УХЛ2, УХЛ2.1, УХЛ3.1 |
| Фактичне маркування | КТ803А |
| Наявність паспорта — етикетки | етикетка |
| Тип паковання | картонна коробка |
| Доупаковка | картонна пластина |
| Стан паковання | заводська |
| Кратність відвантаження | 1 |
| Габаритні розміри L*W*H | 28х24,7 |
| Висота корпусу | 12,2 mm |
| Довжина виводів | 12,7mm |
| Маса виробу, г. | 19,8 |
| Вміст золота в 1 шт., gr | 0,0248842 |
| Вміст срібла в 1 шт., gr | 0,060451 |
| Завужені аналоги | 2N5067, 2N5068, 2N5069 |
| Англійська транскрипція | Transistor KT803A |
| Макс. допустима напруга колектор-емітер | 60 V |
| Макс. допустима напруга еммітер-база | 4 V |
| Макс. допустимий постійний струм колектора | 10 A |
| Максимальна потужність розсіювання | 60 W |
| Максимальний зворотний струм, Iобр | 5 mA |
| Статичний коефіцієнт передавання струму | 10-70 |
Транзистори КТ803А кремнієві мезапланарні структури n-p-n універсальні, багатогранна частота коефіцієнта передавання струму транзизора для схеми із загальним імітером: не менш ніж 20 мГц; Застосовуються в підсилювачах постійного струму, генераторах стркового розгортання, джерелах вторинного електроживлення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип транзистора | Біполярний |
| Тип біполярного транзистора | N-P-N |
| Матеріал корпусу | Металокераміка |
| Максимально допустима напруга колектор-емітер | 250 В |
| Максимальна потужність розсіювання | 60 Вт |
| Тип монтажу | Ручний монтаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Дискретне |
| Технічний опис | завантажити PDF в специфікації |
- Ціна: 101 ₴




