
LED лампа VIDEX A118 50W E27 5000K
- Под заказ
- Код: VL-A118-50275
Отправка с 30 апреля 2026701 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Спеціальна високо потужна лампа VIDEX A118 50W E40 5000K служить для заміни звичайного освітлення в різних складських приміщеннях і виробничих комплексів, зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку освітлювальних приладів, і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким і міцним корпусом з алюмінієвого сплаву.
Лампа не перегрівається та здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого періоду часу. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 200°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Лампа має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку у лампи VIDEX становить 4500Лм. Освітлювальний прилад обладнаний світлодіодами, які дають направлене світло, що є хорошою альтернативою лампам розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Не містить шкідливих речовин.
Для підключення напряму до мережі з напругою 220В, лампа забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-264В.
Артикул: VL-A118-50275
- Потужність:50 W
- Світловий потік:4500 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 80 Ra
- Особливості:Високопотужні
- Колірна температура світла:5000K (денне світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Високопотужні лампи
- Напруга:AC 175-264 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А
- Кут розсіювання:200°
- Ресурс роботи:30000г
- Максимальна сила струму:370mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:118mm х 210mm
- Вага:360г
- Матеріал корпусу:Алюміній-поліамід
- Штрих-код:4820118294186
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | Сферическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E40 |
| Мощность | 50 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 500 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 5000 К |
| Максимальная цветовая температура | 5000 К |
| Угол свечения | 200 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 4500 лм |
| Мощность излучения | 90 Вт/м |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 210 мм |
| Диаметр | 118 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| EAN: | 4895127221393 |
- Цена: 701 ₴





