
LED лампа VIDEX G4C 12V 2W G4 4100K
- Готово к отправке
- Код: VL-G4C-02124
105,20 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лампа VIDEX G4C 12V 2W G4 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A+).
- Напруга AC/DC 12В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніше ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (115Лм/Вт). Світловий потік - 230Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Артикул:VL-G4C-02124
- Категорія:Лампи
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Якість світла:Ra > 80
- Тип цоколя:G 4
- Особливості:12V
- Формфактор:G4
- Напруга:AC/DC 12 V
- Потужність:2 W
- Енергоефективність:115 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Світловий потік:230 Lm
- Максимальна сила струму:166mA
- Кут розсіювання:200°
- Коефіцієнт потужності:1
- Ресурс роботи:30000г
- Розміри:13mm x 38mm
- Кількість в упаковці:20шт
- Робоча температура:-20°C ~ + 40°С
- Кількість у коробі:200шт
- Гарантійний термін:2 роки
- Матеріали:Полікарбонат
- Вага:5г
- Штрих-код:4820118299013
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G4 |
| Мощность | 2 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 20 Вт |
| Ток потребления | 165 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 11 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 14 В |
| Напряжение | 12 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Угол свечения | 200 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 160 лм |
| Мощность излучения | 80 Вт/м |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 41 мм |
| Диаметр | 13 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Световой поток, Lm: | 110 |
| Угол светового потока | 210 градусов |
| 1-LED-277-T | 3000К (теплый свет) |
| 1-LED-278-T | 4100К (яркий свет) |
| Энергоэфективность Lm/W: | 100 |
| Цоколь лампи | G4 |
- Цена: 105,20 ₴





