
LED лампа VIDEX G9e 2.5W G9 4100K 220V
- Готово к отправке
- Код: VL-G9e-25224 (24634)
93,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-G9e-25224
- Категорія:Лампи
- Потужність:2.5 W
- Світловий потік:220 Lm
- Тип цоколя:G 9
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:G9
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 220-240 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:88 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:300°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:23mA
- Коефіцієнт потужності:0.5
- Розміри:16mm х 48mm
- Вага:6г
- Матеріал корпусу:Полікарбонат
- Аналог лампи розжарювання:25W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118295749
- Кількість у внутрішньому коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Рефлектор | Нет |
| Форма лампочки | Цилиндрическая |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | G9 |
| Мощность | 2.5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 30 Вт |
| Ток потребления | 23 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 200 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 270 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 220 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Световой поток, Lm: | 280 |
| Индекс цветопередачи: | 90 |
| 1-LED-337-T | 3000К (теплый свет) |
| Безопасная температура эксплуатации | 55 – 70 °C |
| Энергоэфективность Lm/W: | 93 |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 93,30 ₴




