
ЛАМПА СВІТЛОДІОДНА КАПСУЛА C21 4W G9 4000K КЕРАМ. КОРП. 18-0125
- В наличии 1 ед.
- Код: 18-0125
86,30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа з матовою колбою у формі капсули, володіє світловіддачею більше 90 лм/Вт.
В електромережу напругою 220 В підключаються без додаткових пристроїв.
Призначена для використання в світильниках та люстрах з цоколем G9 для декоративної підсвітки.
Переваги:
- володіє збільшеним терміном служби, який в 30 раз більше, ніж у ламп розжарювання;
- в 8 раз экономічніше ламп розжарювання та 2 рази – люмінесцентних ламп;
- випромінює біле світло з доброю кольоропередачею (Ra>80);
- світловий потік залишається незмінним в широкому діапазоні напруги живлення.
Примітка: лампа не призначена для роботи з електронним диммером.
|
Артикул:18-0125 Група:Лампи Підгрупа:Лампи світлодіодні (LED) Ознака:Капсула Модель:C21 Потужність Вт:4 Колірна температура:4000 Тип цоколя:G9 Світловий потік lm:370 Напруга В:175-250 Тип світлодіодаSMD Кут розсіювання град:300 Тип колби:Капсула Колір скла:Прозорий Термін служби ч:20000 Виробник:ELM EAN:4895127204112 Кількість в коробі шт:100/500 A mm:55 B mm:18 |

| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 25 Вт |
| Тип цоколя | Штырь |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Цоколь | G9 |
| Цвет светодиода | Белый |
| Производитель | Electrum |
| Угол свечения | 300 град. |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 370 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| A-LC-1693 | 2700K нейтральный |
| Operating Temperature | -20 to 45°c |
| Цоколь лампи | G9 |
- Цена: 86,30 ₴
- Способ упаковки: ящик 30шт




