Світлодіодна лампа VIDEX Filament — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX Filament — доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Артикул: VL-C37F-04274
- Потужність:4 W
- Світловий потік:510 Lm
- Тип цоколя:Е 27
- Якість світла:> 90 Ra
- Особливості:Neoclassic (Filament)
- Формфактор:С37
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:3 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 198-242 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:128 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А++
- Кут розсіювання:360°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:30mA
- Коефіцієнт потужності:0.57
- Розміри:35mm x 100mm
- Вага:16г
- Матеріал корпусу:Скло
- Аналог лампи розжарювання:40W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Можливість зміни яскравості:Немає
- Штрих-код:4820118293271
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Мощность | 4 Вт |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Цвет светодиода | Белый |
| Максимальная цветовая температура | 4000 К |
| Цоколь | E27 |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Угол свечения | 250 град. |
| Ток потребления | 40 мА |
| Минимальная цветовая температура | 4100 К |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 35 мм |
| Длина | 100 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm: | 540 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 90 |
- Цена: 91 ₴






Отправка с 11 мая 2026
