
LED лампа VIDEX MR16e 3W GU5.3 4100K 220V
- Под заказ
- Код: VL-MR16e-03534
Отправка с 09 июня 202645 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лампа VIDEX MR16e 3W GU5.3 4100K 220V
LED лампи Videx добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна використовувати
і для загального освітлення. Це все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача.
Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору,
а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-MR16e-03534
- Потужність:3.5 W
- Світловий потік:260 Lm
- Тип цоколя:GU5.3
- Якість світла:> 90 Ra
- Торгова марка:VIDEX
- Гарантійний термін:2 роки
- Формфактор:MR16
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:24mA
- Коефіцієнт потужності:0.61
- Розміри:50mm х 48mm
- Вага:49г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:25W
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118291994
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Форма лампочки | MR16 |
| Тип цоколя | Штырь |
| Мощность | 3 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 25 Вт |
| Цоколь | GU5.3 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 120 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 48 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 260 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Цоколь лампи | GU 5.3 |
- Цена: 45 ₴






