
LED лампа VIDEX MR16e 6W GU10 3000K
- В наличии
- Код: VL-MR16e-06103
86,90 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
LED лампа VIDEX MR16 6W GU10 3000K 220V
LED лампи Videx призначені для врізних, точкових або меблевих світильників. LED лампи Videx - безмежні
можливості для реалізації Ваших індивідуальних ідей облаштування затишних, неординарних та
неповторних інтер'єрів. Добре підійдуть для підсвічування і виділення певних зон, але також можна
використовувати і для загального освітлення.Тут уже все залежить від дизайнерських та особистих
смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісний рівний світло без пульсацій і
забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-MR16e-06103
- Потужність:6 W
- Світловий потік:540 Lm
- Тип цоколя:GU 10
- Якість світла:> 90 Ra
- Торгова марка:VIDEX
- Гарантійний термін:2 роки
- Формфактор:MR16
- Колірна температура світла:3000К (тепле світло)
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:120°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:45mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:50mm х 54mm
- Вага:49г
- Матеріал корпусу:Алюміній-поліамід
- Штрих-код:4820118297354
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Да |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Штырь |
| Цоколь | GU10 |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 3000 К |
| Максимальная цветовая температура | 3100 К |
| Угол свечения | 120 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 520 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Вертикальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 54 мм |
| Диаметр | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Цоколь лампи | GU10 |
| Форма лампочки | MR16 |
- Цена: 86,90 ₴


