
LED лампа VIDEX G45h 6W E27 4100K (1020 Lm)
- В наличии
- Код: VL-G45e-06274 (28600)
84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Характеристики товару
-
Категорія: Лампи
-
Колірна температура світла: 4100К (біле світло)
-
Якість світла: Ra > 80
-
Тип цоколя: Е 27
-
Особливості: Високоефективні
-
Формфактор: G45
-
Напруга: AC 175-265 V
-
Потужність: 6 W
-
Енергоефективність: 170 Lm/W
-
Час запуску: Миттєвий старт (<1 сек)
-
Регулювання освітленості (димер): Не підтримує
-
Світловий потік: 1020 Lm
-
Максимальна сила струму: 43mA
-
Частота: 50/60 Hz
-
Кут розсіювання: 270°
-
Коефіцієнт потужності: 0.6
-
Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: ≥94.8%
-
Ресурс роботи: 40000г
-
Кількість циклів Ввім/Вимк: 20000
-
Матеріали: Алюміній-поліамід
-
Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
-
Гарантійний термін: 2 роки
-
Розміри: 45mm х 88mm
-
Кількість в упаковці: 1шт
-
Кількість у коробі: 100шт
-
Штрих-код: 4820246487283
-
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Шарик |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 6 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 55 Вт |
| Ток потребления | 45 мА |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 270 град. |
| Срок службы ламп | 40000 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Источник света | Светодиоды SMD |
| Рабочее напряжение (В) | 175-265 |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 84 мм |
| Диаметр | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Энергоэфективность Lm/W: | 90 |
| Световой поток, Lm: | 540 |
| Цоколь лампи | E 27, G4 |
- Цена: 84 ₴





