
LED лампа VIDEX C37e 7W E14 4100K 220V
- В наличии
- Код: VL-C37e-07144
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Артикул: VL-C37e-07144
- Потужність:7W
- Світловий потік:700Lm
- Тип цоколя:E 14
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:С37
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Торгова марка:VIDEX
- Категорія:Лампи
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:100 Lm/W
- Кут розсіювання:250°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:53mA
- Коефіцієнт потужності:0.6
- Розміри:37mm x 100mm
- Вага:33г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Температурний режим:-25°С + 50°С
- Штрих-код:4820118297323
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Форма лампочки | Свеча |
| Тип цоколя | Резьба |
| Мощность | 5 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 40 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 250 град. |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Цвет светодиода | Белый |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Ток потребления | 40 мА |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 540 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Световой поток, Lm: | 800 |
| Энергоэфективность Lm/W: | 100 |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 70 ₴






