
LED лампа VIDEX R39e 4W E14 4100K 220V
- В наличии
- Код: VL-R39e-04144 (23492)
77 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Сумісність з вимикачами з підсвічуванням
- Рівний світловий потік

Артикул: VL-R39e-04144
- Категорія:Лампи
- Потужність:4 W
- Світловий потік:360 Lm
- Тип цоколя:E 14
- Якість світла:> 90 Ra
- Формфактор:R39
- Колірна температура світла:4100К (біле світло)
- Гарантійний термін:2 роки
- Напруга:AC 175-250 V
- Частота:50/60 Hz
- Енергоефективність:90 Lm/W
- Клас енергоспоживання:А+
- Кут розсіювання:140°
- Ресурс роботи:40000г
- Максимальна сила струму:32mA
- Коефіцієнт потужності:0.56
- Розміри:39mm х 67mm
- Вага:25г
- Матеріал корпусу:Алюміній-пластик
- Аналог лампи розжарювання:45W
- Штрих-код:4820118292625
- Кількість у коробі:20шт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Рефлектор | Нет |
| Цвет светодиода | Белый |
| Тип цоколя | Резьба |
| Цоколь | E14 |
| Мощность | 4 Вт |
| Эквивалентная мощность лампы накаливания | 45 Вт |
| Минимальное рабочее напряжение | 175 В |
| Максимальное рабочее напряжение | 250 В |
| Напряжение | 220 В |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Угол свечения | 140 град. |
| Срок службы ламп | 20000 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 360 лм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет колбы лампочки | Матовый |
| Рабочее положение | Универсальное |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 67 мм |
| Диаметр | 39 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Aluplast |
| Марка | videx |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Форма лампочки | рефлекторная |
| Энергоэф-ть, Lm/W: | 90 |
| Коэффициент мощности | 0.56 PF |
| Цоколь лампи | E14 |
- Цена: 77 ₴




