
СВІТИЛЬНИК ЛІНІЙНИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ LINEAR-12 12W 4000К 26-0033
- Под заказ
- Код: 26-0033
Отправка с 12 мая 2026268,70 ₴
- +380 (99) 648-45-68Vodafone (Viber)
- +380 (93) 703-79-79Life:) (Viber)
- +380 (94) 490-70-51Intertelecom мобільний
- +380 (44) 360-67-07Укртелеком міський (SIP)
Лінійні світильники оснащені власним клавішним вимикачем та можуть використовуватись для організації закарнизної підсвітки та місцевого освітлення робочих поверхней, в тому числі, замість люмінесцентних світильників з лампами Т8 та Т5.
|
Артикул: 26-0033 Сфера використання: Побутові приміщення, офіси Модель: Світлодіодні побутові Тип: Linear-12 Потужність Вт: 12 Колірна температура: 4000 Напруга В: 175-250 Тип світлодіода SMD Світловий потік lm: 950 Термін служби ч: 15000 Кут розсіювання град: 120 IP: 20IP Монтаж: Накладний Корпус: Полікарбонат Колір: Білий Розсіювач: PC Опаловий Виробник: ELM EAN: 4895127202545
A mm: 900 B mm: 37 C mm: 22 |
| Основные | |
|---|---|
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Линейная |
| Срок службы ламп | 15000 час |
| Максимальное рабочее напряжение | 240 В |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Мощность | 12 Вт |
| Производитель | ELM |
| Тип цоколя | Штырь |
| Угол свечения | 120 град. |
| Количество контактных штырей цоколя | 2 шт |
| Максимальная цветовая температура | 4100 К |
| Цвет светодиода | Белый |
| Минимальная цветовая температура | 4000 К |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 950 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Угол светового потока | 120 градусов |
| Тип лампы | Светодиодная лампа |
| Color Rendering Index | > 80 |
- Цена: 268,70 ₴




